Jesteś tutaj

Przemyślenia rozsiane

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
29.11.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Przemyślenia rozsiane

Spotkanie poetyckie z Mirą Kieniewicz-Kopcińską i promocja tomiku wierszy "Przemyślenia rozsiane". Spotkanie poprowadzi Barbara Mielnik-Panow. Oprawa muzyczna- Mira Kiniewicz-Kopcińska.

Mira Kieniewicz-Kopcińska jest absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii muzycznej w Poznaniu. Występowała w Teatrze Muzycznym i Operze w Poznaniau,  Operze Bałtyckiej w Gdańsku, a także w teatrach dramatycznych w Częstochowie, Bielsku-Białej i Słupsku.

W 1987 r wyjechała do Niemiec, gdzie stale koncertując udziała się w pracy pedagogicznej w szkołach muzycznych nauczając muzyki, śpiewu i ruchu scenicznego. Tam załozyła z mężęm Teatr Muzyczny TRITONUS . Ukonorowaniem jej pracy jest w 2003 r wpis do Złotej Księgi miasta Altenkunstad za rozszerzanie kultury niemiecko-polskiej. Od 2011 r pracuje jako pedagog w Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Jazzu i Rozrywki.

"To pierwszy tomik wierszy Miry Kieniewicz Kopczyńskiej, zbiór utworów, które odsłaniają cały wachlarz możliwości twórczych obejmujących różne formy wypowiedzi."

Barbara Mielnik-Panow

Data wydarzenia: 
29.11.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: