Jesteś tutaj

Porozmawiajmy o Tobie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.10.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Porozmawiajmy o Tobie

Zapraszamy na spotkanie z Angeliną Piechowską - prowadzącą grupy wsparcia dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz warsztatów i szkoleń motywacyjno-psychologicznych, współzałożycielką Fundacji Angel’s Help, organizatorką największego eventu dotyczącego szczęścia Szczęście na głowie!pt. „Porozmawiajmy o Tobie"

Angelina Piechowska (Msc) - psycholog, terapeuta pracujący w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu Solution-Focused Brief Therapy, mówca motywacyjny. Występowała na scenie obok Ewy Foley, Katarzyny Figury, Jakuba Bączka, Beaty Kapcewicz.

Autorka książki Porozmawiajmy o Tobie oraz bloga

www.porozmawiajmyotobie.pl. Prowadząca grupy wsparcia dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz warsztatów i szkoleń motywacyjno-psychologicznych. Współzałożycielka Fundacji Angel’s Help, organizatora największego eventu dotyczącego szczęścia Szczęście na głowie!

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrum Interwencji Kryzysowej, w Szpitalu Psychiatrycznym oraz w wielu firmach i organizacjach wspierających klientów na drodze ku lepszemu życiu. Wcześniej rozwijała swój potencjał w jednej z największych korporacji świata General Electric a potem w Centrali Banku BPH.

Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyła Slawistykę (filologia chorwacka) oraz Administrację, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ukończyła Psychologię (moduł specjalizacyjny psychologia biznesu oraz kliniczna). Przeprowadziła też badania dotyczące konstruktu self-silencing women, czyli wpływu samouciszania się kobiet (niezaspokajania swoich potrzeb) na lęk,samotność i niską samoocenę.

Na codzień prowadzi gabinet psychologiczny w Birmingham oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego w Polsce oraz na terenie Wielkiej Brytanii.

Data wydarzenia: 
24.10.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: