Jesteś tutaj

Nowe możliwości wyszukiwania w katalogu on-line.

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
02.08.2016

Nowe możliwości wyszukiwania w katalogu on-line.

Przedstawiamy zmiany jakie zostały wprowadzone w Katalogu on-line i w zakładce Moje konto.
  1. Wprowadzono procedurę odzyskiwania hasła w zakładce Moje konto – należy wybrać klawisz Zapomniałem hasła i postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Standardowo loginem jest numer „Karty do kultury”, a opcjonalnie - login ustalony w porozumieniu z bibliotekarzem.
  2. Dodano sortowanie pozycji wg autora, tytułu lub roku wydania w zakładkach: Moje konto / Wypożyczenia / Aktualne, Wszystkie oraz Moje konto / Rezerwacje, Zamówienia. Istnieje możliwość zmiany układu sortowanych pozycji w kolejności A/Z lub Z/A – w tym celu należy kliknąć klawisz wybranego kryterium sortowania (Autor, Tytuł, Rok wydania). Listę posortowanych pozycji można wydrukować lub wysłać na wskazany adres e-mail. Funkcja sortowania pozwoli na przeglądanie wszystkich wypożyczeń i rezerwacji w wybranym przez czytelnika porządku.
  3. Dodano tablicę znaków do wyszukiwania w katalogu on-line - ikona klawiatury obok okna wyszukiwawczego.
  4. Usprawniono systemu rezerwacji – obecnie zarezerwowane książki, które czekają już na odbiór przez czytelnika zmieniają status na zamówione – takie pozycje są oznaczone w katalogu niebieską ikoną Wykrzyknik. Informacja o oczekującej na odbiór pozycji znajduje się w zakładce Moje konto / Zamówienia oraz w powiadomieniach e-mailowych.
Data wydarzenia: 
02.08.2016
Udostępnij: