Jesteś tutaj

Nowa odsłona kampanii "Chodzę do biblioteki"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
16.02.2018

Nowa odsłona kampanii "Chodzę do biblioteki"

Biblioteka to nie tylko czytelnicy, ale i pracownicy. Na co dzień służą pomocą, prezentują profesjonalizm i posiadają szeroką wiedzę z zakresu literatury. Czy jednak biblioteka i literatura to dla nich cały świat? Jacy są poza pracą, czym się interesują i co ich inspiruje, gdy znajdą się już poza murami czytelni? I najważniejsze – czy prywatne hobby da się połączyć z praca w bibliotece? Bohaterami nowej odsłony kampanii #chodzedobiblioteki są właśnie oni – pracownicy gdańskiej biblioteki publicznej.

Kampania #chodzedobiblioteki będzie galerią zdjęć, wykonanych przez Aleksandrę Maj. Każdą postać przedstawimy poprzez dwa ujęcia. Na pierwszym będzie można zobaczyć bibliotekarza lub bibliotekarkę w „środowisku naturalnym”, czyli takim, jakimi macie szansę zobaczyć ich na co dzień. Drugie zdjęcie odsłoni nieznane dotąd oblicza tych ludzi; ich pasje, zainteresowania oraz hobby. Dzięki temu będzie można przekonać się o tym, jak wpływają one na ich pracę i jak ona wpływa na ich życie prywatne. Czy jedno jest inspiracją dla drugiego? Jak można wykorzystać swoje niekonwencjonalne zainteresowania w pracy bibliotekarza? Tego dowiecie się już niedługo. Śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe (Facebook, Instagram), obserwujcie hashtag #chodzedobiblioteki i wypatrujcie zdjęć z naszymi bohaterami w przestrzeni miejskiej.

Zbiór kilkunastu fotografii składających się z podwójnych portretów oraz towarzyszący im opis znaleźć można po prawej stronie w zakładce "powiązana galeria".

Data wydarzenia: 
16.02.2018
Udostępnij: