Jesteś tutaj

Lulek i Pulek w Filii 26

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.12.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Lulek i Pulek w Filii 26

Filia 26 zaprasza najmłodszych na teatralne spotkanie z dwoma krasnalami - Lulkiem i Pulkiem!

Lulek i Pulek to dwaj krasnale, którzy w zabawny sposób wprowadzają dzieci w tajniki kulis teatralnych. Razem z dziećmi wystawiają bajkę, co staje się pretekstem do wspólnej zabawy i... edukacji teatralnej. Dzieci w przystępny sposób poznają m.in. takie pojęcia jak: reżyser, choreograf, widownia, scenografa itd. Co to będzie za bajka i co się podczas niej wydarzy? To niespodzianka nawet dla samych krasnali!

Czas trwania spektaklu to ok. 50 min.

Występują: Adam Gromadzki, Bartosz Sołtysiak / Mateusz Kaczanowski

 

Teatr Rozmaitości to teatr założony przez Adama Gromadzkiego w 1993 r. Jest teatrem prywatnym i ma charakter objazdowy. Na przestrzeni lat przechodził on różne transformacje organizacyjne i w r. 2007 został na nowo zarejestrowany, zaś jego pełna nazwa brzmi teraz: Teatr Rozmaitości – Adam Gromadzki.

Repertuar teatru adresowany jest głównie do dzieci i młodzieży, a przedstawienia grane są najczęściej w Trójmieście i na terenie całej Polski. Teatr był też dwukrotnie na tournée artystycznym w Kanadzie. Ostatnio w r. 2011 ze sztuką „Zło tańcem zwyciężaj” (scenariusz i reżyseria - Adam Gromadzki), którą obejrzały dzieci z Toronto, Mississauga, Hamilton, Milton, London, Kitchener, Oshawa, Scarborough, Peterborough, Cambridge i Guelph. Przedstawienie to odniosło tam ogromny sukces!

.

Data wydarzenia: 
07.12.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: