Jesteś tutaj

KONKURS COSPLAY | Gdańskie Spotkania Komiksowe GDAK 2020

/
Data wydarzenia: 
04.06.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

KONKURS COSPLAY | Gdańskie Spotkania Komiksowe GDAK 2020

Po raz drugi na gdańskim festiwalu komiksu! Z Waszą pomocą chcemy pokazać, jak ciekawy, fantastyczny i kolorowy jest świat komiksów, mangi, anime, gier komputerowych i filmów! Zapraszamy do udziału w konkursie Cosplay organizowanym w ramach festiwalu Gdańskie Spotkania Komiksowe GDAK 2020.

Konkurs COSPLAY odbędzie się 4 czerwca 2020 r. w Bibliotece Manhattan (al. Grunwaldzka 82), podczas pierwszego dnia festiwalu Gdańskie Spotkania Komiksowe GDAK 2020. Godzina rozpoczęcia konkursu zostanie potwierdzona w programie festiwalu. 

Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie wykonanego kostiumu na rundzie jury oraz zaprezentowanie go na scenie przed widownią oraz komisją konkursową.

Do konkursu może przystąpić każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat.

Zgłoszenia należy dokonać na adres: komiks@wbpg.org.pl w temacie wpisując „Imię i nazwisko, nick, postać, GDAK 2018”. Należy wysłać wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wraz z minimum dwoma dobrej jakości zdjęciami referencyjnymi oraz podkładem muzycznym.

Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 1 maja 2020 r. i kończy się 1 czerwca 2020 r.

Pula nagród finansowych Konkursu wynosi 2000 zł (dwa tysiące złotych). Fundatorem nagrody finansowej jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku. Pula nagród rzeczowych wynosi cztery czytniki e-booków. Fundatorem nagród rzeczowych jest Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z REGULAMINEM.

Pytania w sprawie konkursu można kierować do Biblioteki Manhattan tel.: 58 500 00 80; e-mail: bibliotrekamanhattan@wbpg.org.pl; komiks@wbpg.org.pl 

cosplay_konkurs_post.png

 
Data wydarzenia: 
04.06.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: