Jesteś tutaj

Joga z książką w ramach akcji Biblioteka na plaży

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
31.08.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
14.00

Joga z książką w ramach akcji Biblioteka na plaży

Miłośników jogi i literatury zapraszamy na spotkanie „Joga z książką”, które odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 14:00 w Parku Ronalda Reagana. Zajęcia poprowadzi Grażyna Korcz-Piasecka.

Jak połączyć miłość do książek z praktykowaniem jogi? W bardzo prosty sposób! Wystarczy ulubioną publikację włączyć do ćwiczeń jako rekwizyt! Pozycja drzewa czy wojownika aż proszą się, by do ich wykonania włączyć książkę. Podczas spotkania dowiecie się (i wypróbujecie!) jak asany zyskują na atrakcyjności, gdy wplata się w nie literackie smaczki.

A jeśli już mówimy o smaczkach, to dla uczestników będziemy mieć słodką (ale zdrową!) niespodziankę.

Poza ćwiczeniami prowadząca zarekomenduje i opowie także o tytułach dotyczących praktykowania jogi i zdrowia, po które warto sięgnąć.

UWAGA! Ilość uczestników ograniczona do 30 osób. Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: promocja@wbpg.org.pl

Wszystkich chętnych prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń lub kocyka.

Grażyna Korcz-Piasecka - Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, jednak praca z ciałem przyniosła mi pełną satysfakcję. Od 7 lat zgłębiam tajniki jogi, ucząc się od wielu nauczycieli, a także od swoich uczniów. Ukończyłam studia podyplomowe „Joga i relaksacja” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Interesuję się wieloma formami ruchu, które lubię przeplatać na moich zajęciach. Prowadzę również treningi metodą Gyrotonic®, który jest świetnym uzupełnieniem mojej praktyki i remedium na spięte barki. W pracy z ciałem ważny jest dla mnie oddech, który wprowadza ciało w ruch.

Link do lokalizacji znajduje się tutaj.

Wersja obrazkowa jest z kolei tutaj.

Data wydarzenia: 
31.08.2019
Godzina rozpoczęcia: 
14.00
Udostępnij: