Jesteś tutaj

Europejski Tydzień Mobilności z Biblioteką

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.09.2018

Europejski Tydzień Mobilności z Biblioteką

Pod hasłem „Przesiadaj się i jedź” w dniach 15-22 września w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Mobilności. My również dołączamy się do tej idei!

Podczas Europejskiego Tygodnia Mobilności proponujemy naszym czytelnikom grę terenową, która polegać będzie na odwiedzeniu jak największej liczby naszych filii. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest poruszanie się pomiędzy bibliotekami bez auta a z pomocą ekologicznych środków transportu!

Poniżej zamieszczamy się szczegółowe zasady gry.

Zasady gry miejskiej „Europejski Tydzień Mobilności z Biblioteką”:

  1. Odwiedź jak najwięcej naszych filii w dniach 15-22 września, wybierając ekologiczny środek transportu. Może być to tramwaj, rower, deskorolka.. Czym będzie Ci najwygodniej.
  2. Aby dostać pieczątkę, musisz mieć przy sobie Metropolitalną Kartę do Kultury (czyli twoją kartę biblioteczną). Powiedz bibliotekarzowi, czym przyjechałeś/aś do filii. Zachęcamy Cię też gorąco do tego, byś przy okazji wypożyczył/a książkę w dowolnej z naszych filii WiMBP w Gdańsku.
  3. Najpóźniej do 24 września oddaj kartę z pieczątkami w jednej z naszych filii.
  4. Trzy osoby, które zbiorą największą liczbę pieczątek, otrzymają od nas upominki.

Zbierajcie pieczątki, odwiedzajcie nasze filie, wypożyczajcie książki i przede wszystkim bawcie się dobrze, dbając przy tym o nasze środowisko!

Zapraszamy na strtronę wydarzenia na naszym facebooku: https://www.facebook.com/events/233956247251414/

Data wydarzenia: 
15.09.2018
Udostępnij: