Jesteś tutaj

Biblioteka na Jarmarku Dominikańskim

/
Data wydarzenia: 
06.08.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
11.00-19.00

Biblioteka na Jarmarku Dominikańskim

Podczas Tygodnia Kultury na Jarmarku Dominikańskim zaprezentujemy szereg ciekawych wydarzeń kulturalnych, w szczególności dla najmłodszych. Zapraszamy do stoiska na Targu Węglowym.

Zapraszamy rodziny do gry miejskiej „Tajemnica Bibliotecznego Kota” która będzie odbywać się w przestrzeni miejskiej oraz bibliotecznej.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy spotkanie z Panią Bajką, zabawy z multimediami, spotkanie z autorką książki dla dzieci, oraz warsztaty literacko- plastyczne.  Każdy uczestnik zajęć będzie mógł wykonać przypinkę która będzie miłą pamiątką.

W czasie kiedy dzieci będą zajęte ciekawymi warsztatami rodziców zapraszamy na taras, gdzie pod parasolem, na leżaku mogą skorzystać z czytelni.

Jeżeli któraś z zaproponowanych pozycji literatury zainteresuje naszych czytelników będzie można zabrać ją do domu, gdyż przygotowaliśmy bookcrossing- wymianę książek.

W tym dniu będzie można zakupić u nas  książki. Szczególnie polecamy najnowszy komiks „Niesamowite opowieści Josepha Conrada”  który został wydany z okazji 70- lecia Biblioteki.

Zaprezentujemy również bajkowy katalog dla dzieci MOLIK oraz Kartę do Kultury.

W programie

Data wydarzenia: 
06.08.2015
Godzina rozpoczęcia: 
11.00-19.00
Udostępnij: