Jesteś tutaj

Akcja charytatywna „Książkowa pomoc”

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
08.05.2019

Akcja charytatywna „Książkowa pomoc”

Zapraszamy do włączenia się w akcję charytatywną pt. „Książkowa pomoc”, której celem jest wsparcie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.
Zapraszamy do włączenia się w akcję charytatywną pt. „Książkowa pomoc”, której celem jest wsparcie Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.
 
1 czerwca (sobota) od 10.00 do 14.00 przed budynkiem V LO w Gdańsku (ul. Polanki 130) odbędzie się rodzinny kiermasz książek zebranych przez uczniów oraz pracowników firm z Trójmiasta.
 
W zeszłym roku za zebrane fundusze udało się zakupić pompę infuzyjną oraz nebulizatory dla Oddziału nr 5 (oddział niemowlęcy i neonatologiczny). W tym roku organizatorzy zbierają pieniądze na na urządzenie wspomagające terapię oddechową u noworodków i niemowląt.
 
W programie m.in. warsztaty plastyczne, malarskie, mydlarskie, kwiatowe, gry i zabawy dla dzieci, ciasto, kawa, herbata, muzyka, atmosfera rodzinnego świętowania, a także oczywiście książki, fotobudka, spotkanie z ratownikami medycznymi, szkolenia dla dzieci i dorosłych z pierwszej pomocy oraz loteria fantowa.
 
plakat 2019 pl ulica (1)-page-001.jpg
 
Data wydarzenia: 
08.05.2019
Udostępnij: