Jesteś tutaj

6. urodzinowy konkurs recytatorski "Kałużochlapy i inne Dziwadła"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.03.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

6. urodzinowy konkurs recytatorski "Kałużochlapy i inne Dziwadła"

Biblioteka Manhattan już po raz 6. organizuje urodzinowy konkurs recytatorski. Tym razem przewodzić nam będą wiersze Natalii Usenko pod hasłem "Kałużochlapy i inne Dziwadła".

Zapraszamy dzieci z klas I-III szkół podstawowych do udziału w organizowanym przez Bibliotekę Manhattan konkursie recytatorskim.

Jeśli marzycie o występie na scenie, burzy oklasków i macie pomysł na ciekawy pokaz Waszych umiejętności - to jest to konkurs właśnie dla Was. W tym roku hasłem przewodnim naszego konkursu będą wiersze Natalii Usenko "Kałużochlapy i inne Dziwadła".

Prosimy rodziców uczestników o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z tekstem wiersza należy złożyć u bibliotekarzy w godzinach pracy biblioteki (pon.-sob. od 9.00 do 21.00), bądź przesłać skan wypełnionej karty wraz z tekstem mailowo na adres: lidia_szutkowska@wbpg.org.pl do 02.03.2018. Zastrzegamy, że przy dużej liczbie powtarzających się wierszy poprosimy o zmianę wybranego tytułu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Uroczyste spotkanie finałowe, podczas którego uczestnicy zaprezentują przygotowane przez siebie recytacje oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 7 marca 2018 r. (środa), o godzinie 17.00 w Bibliotece Manhattan.

W tym roku do wspólnej zabawy przyłączyła się firma Trefl, która ufundowała wspaniałe nagrody dla uczestników.

Tutaj można pobrać regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Data wydarzenia: 
07.03.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: