SPOTKANIA z dnia
 

SPOTKANIA
WYSTAWY
KOMUNIKATY
SZKOLENIA I WARSZTATY
KONKURSY
RSS
 

Na skróty
 
 
A | A  
SPOTKANIA
Spotkanie z podróżniczką Dianą Dziaduch
6 marca (piątek) o godz. 17.00 w Filii nr 14 WiMBP (ul. Opolska 3, Gdańsk-Przymorze) odbędzie się spotkanie z podróżniczką Dianą Dziaduch nt.: „Podróż sentymentalna na Białoruś.” Podróżniczka opowie o szlaku Adama Mickiewicza i Elizy Orzeszkowej, o najciekawszych miejscach Polesia czy Witebszczyzny, o stolicy i okolicznych rezydencjach szlacheckich oraz o sanktuariach prawosławnych i katolickich. Spotkanie zostanie połączone z prezentacją multimedialną. Zapraszamy!
Spotkanie autorskie z Magdaleną Dziumą
6 marca (piątek) o godz. 17.30 w Bibliotece Kokoszki WiMBP (ul. Azaliowa 18, Gdańsk-Kokoszki) odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Dziumą, zatytułowane: "Zacząć jeszcze raz". Zapraszamy! 
 

 
Spotkanie z Martą Maklakiewicz
7 marca (sobota) o godz. 17.00 w Bibliotece Manhattan (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk - Wrzeszcz) odbędzie się spotkanie z Martą Maklakiewicz - córką Zdzisława Maklakiewicza. więcej...
 
Spotkanie z Andrzejem Piętowskim

9 marca (poniedziałek), o godz. 18.00Filii nr 41 WiMBP (ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk-Nowy Port ) odbędzie się spotkanie z Andrzejem Piętowskim, połączone z promocją książki Canoandes. Zapraszamy!

Doktowykłady
9 marca o godz. 18.00 w Filii Naukowej WiMBP (ul. Obrońców Wybrzeża 2, Gdańsk-Przymorze) zapraszamy na wykład „Maszyna do pisania i maszyna do szycia. O początkach ruchu kobiecego na ziemiach polskich” mgr Anny Miler. Wydarzenia odbywają się dzięki współpracy z Interdyscyplinarnym Kołem Naukowym Doktorantów z Uniwersytetu Gdańskiego.
1 2 3
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.