SPOTKANIA z dnia
 

SPOTKANIA
WYSTAWY
KOMUNIKATY
SZKOLENIA I WARSZTATY
KONKURSY
RSS
 

Na skróty
 
 
A | A  
SPOTKANIA
Spotkanie z Andrzejem Perepeczko
19 września (piątek) o godz. 18.00 w Filii nr 26  WiMBP (ul. Gospody 3b, Gdańsk-Żabianka) odbędzie się spotkanie z Andrzejem Perepeczką, marynarzem, wykładowcą, mieszkańcem Gdańska i autorem popularnych książek. W trakcie spotkania zostanie wyświetlony film "Andrzej Perepeczko. Życie moje" w reżyserii Michała Dąbrowskiego. Zapraszamy!
Piknik - Z książką na walizkach
20 września (sobota) w godz. 11.00 - 17.00 na Długim Targu i Zielonym Moście (Gdańsk - Stare Miasto) w ramach akcji (Za)czytani w Gdańsku odbędzie się finał „Z książką na walizkach - Pomorskich spotkań pisarzy z młodymi czytelnikami”. W programie spotkania z pisarzami oraz ilustratorami książek dziecięcych i młodziezowych, kiermasz książek, warsztaty plastyczne, gry i zabawy dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z opiekunami! Więcej informacji...
Patka i Pepe zapraszają na spotkanie z Agą Szczepańską
20 września (sobota) o godzinie 17.00 (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz) odbędzie się spotkanie z Agnieszką Szczepańską, autorką detektywistycznych książek dla dzieci o dwójce małych przyjaciół z serii "Patka i Pepe". Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i wszystkich miłośników dobrej literatury. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak powstawały książki, porozmawiać o przygodach małych detektywów i podpytać skąd Autorka czerpie pomysły, przyjdźcie na spotkanie!

23 września (wtorek) o godz. 18.00 w Filii Nr 44 WiMBP (ul.Wyrobka, Gdańsk-Morena) odbędzie się spotkanie z pisarką Magdaleną Kordel, autorką bestselerowych powieści, takich jak: "Uroczysko", "Sezon na cuda", "Wymarzony dom", "Wymarzony czas". Spotkanie zorganizowane w ramach Projektu: Dyskusyjne Kluby Książki.

 

Przyroda Wyspy Sobieszewskiej

23 września (wtorek) o godzinie 17:00 w Filii nr 6 WiMBP (ul. Pilotów 3, Gdańsk-Zaspa) w ramach cyklu Spotkania z Przyrodą - odbędzie się prelekcja dr Marii Wieloch pt. "Przyroda Wyspy Sobieszewskiej". Zapraszamy!

1 2 3
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.