SPOTKANIA z dnia
 

SPOTKANIA
WYSTAWY
KOMUNIKATY
SZKOLENIA I WARSZTATY
KONKURSY
RSS
 

Na skróty
 
 
A | A  
SPOTKANIA
Oko na Maroko
30 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Filii Naukowej WiMBP (ul. Obrońców Wybrzeża 2, Gdańsk -Przymorze) odbędzie się spotkanie z podróżniczką Dianą Dziaduch - opowieść i slajdowisko ze spontanicznego wojażu dookoła Maroka (X 2014) szlakiem barwnych miast, surowych gór i pustyni oraz malowniczego wybrzeża Atlantyku. Zapraszamy!
Joanna Bator w Bibliotece pod Żółwiem
3 lutego (wtorek) o godz. 18.00 w Bibliotece pod Żółwiem (ul. Świętego Ducha 111/113, Gdańsk Śródmieście) odbędzie się spotkanie z Joanną Bator promujące najnowszą książkę pisarki"Wyspa łza". Joanna Bator - pisarka, publicystka, felietonistka, autorka powieści Piaskowa Góra, Chmurdalia oraz Ciemno, prawie noc, za którą otrzymała w 2013 roku Nagrodę Literacką Nike. Znawczyni i wielbicielka kultury japońskiej. Wynikiem tych zainteresowań są jej dwie książki Japoński wachlarz,Rekin z parku Yoyogi.
Promocja Bibliografii Róży Ostrowskiej
6 lutego (piątek) o godz. 18.00 w Bibliotece pod Żółwiem WiMBP (ul. Św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) odbędzie się promocja nowo wydanego tomu Pomorskich Bibliografii "Róża Ostrowska. Bibliografia oraz trzy szkice o życiu i twórczości". Rozmowę z Józefem Bachórzem i Andrzejem Facem poprowadzi Anna Sobecka. Zapraszamy!
Busem przez świat
6 lutego (piątek) o godzinie 18.00 w Bibliotece Manhattan (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz) odbędzie się spotkanie promujące książkę "Busem Przez Świat. Ameryka za 8 dolarów". "Busem Przez Świat" to studencki projekt podróżniczy w ramach którego stary bus wraz z ekipą odwiedzil już 52 państwa na 5 kontynentach w ciągu 5 lat. Na spotkaniu opowiedzą o swoich niskobudżetowych wyprawach do Ameryki i Australii. Zapraszamy.
Historia podobozu Stutthof w Kokoszkach
10 lutego (wtorek), o godz. 17:30 w Bibliotece Kokoszki WiMBP (ul. Azaliowa 18, Gdańsk-Kokoszki) odbędzie się wykład kustosza Muzeum Strefa Historyczna Wolne Miasto Gdańsk Piotra Mazurka poświęcony historii podobozu Stutthof w Gdańsku Kokoszkach. Zapraszamy! Prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

1 2 3
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.