SPOTKANIA z dnia
 

SPOTKANIA
WYSTAWY
KOMUNIKATY
SZKOLENIA I WARSZTATY
KONKURSY
RSS
 

Na skróty
 
 
A | A  
SPOTKANIA
Spotkanie autorskie z Zenonem Gołaszewskim
8 października (środa) o godz. 11:40 w Bibliotece Kokoszki (ul. Azaliowa 18, Gdańsk-Kokoszki) odbędzie się spotkanie autorskie z Zenonem Gołaszewskim. Zapraszamy!
Europa oczami Japonki
8 października (środa) o godz. 18:00 w Filii nr 6 WiMBP (ul. Pilotów 3, Gdańsk-Zaspa) odbędzie się spotkanie z Yuki Sueoka pt. "Europa, oczami Japonki". Zapraszamy!
Do dzieła! Warsztaty psychologiczne
9 października (czwartek) o godz. 17.30Bibliotece Manhattan (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz) odbędzie się kolejna odsłona warsztatów psychologicznych w ramach projektu Do dzieła!, tym razem na temat: „Co to są uczucia i do czego służą?”. Warsztaty poprowadzi Beata Kiljan z Pracowni Psychologicznej 3wymiary. Zapraszamy!
Spotkanie z Michałem Wrzesińskim
9 października (czwartek) o godz. 18.30 w Filii Nr 44 WiMBP (ul.Wyrobka 5, Gdańsk-Morena) odbędzie się spotkanie z Michałem Wrzesińskim, autorem tomiku wierszy" Klęczy cisza niezmącona", na którym będą prezentowane slajdy o Australii. Zapraszamy!
Albańskie impresje
10 października (piątek) o godz. 18.00 w Filii nr 26 WiMBP (ul. Gospody 3 B, Gdańsk-Żabianka) odbędzie się spotkanie z Marią Giedz, zatytułowane "Albańskie impresje". Współorganizatorem spotkania jest Rada Osiedla Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Zapraszamy.
1 2 3
 
PRZETARGI FAQ NEWSLETTER
STRONA POWSTAŁA Z INICJATYWY WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GDAŃSKU,
ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
80-806 Gdańsk, Targ Rakowy 5/6, tel. 58 3014811 - 14, tel./fax. 58 3056621, wbp@wbpg.org.pl © Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Nasza strona używa cookies czyli po polsku cisteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.